Gözde Araştırma  

  GÜVENİLİR, HATASIZ, ETKİLEYİCİ, EKONOMİK, ZAMANINDA            

 

 1999'dan beri;   Eğitim, Araştırma, Analiz, Raporlama ve Sunumda Doğru Adrestesiniz...

 
     
 

Kurumsal Öz      Hizmetler      Prensipler      Referanslar      Bilgilendirme      Halkla İlişkiler      Eğitimler    Ödeme     İletişim

 
 

FİRMA HAKKINDA

 
   

Kamu kurum ve kuruluşlarına, ticari firmalara ve bilimsel araştırma yapan kişiler için; her türlü nitel ve nicel istatistiki analiz konularında destek sağlamaktayız.

 

Bilimsel araştırmalar için literatür taraması, anketlerin hazırlanması, örneklem büyüklüğünün hesaplanması, saha çalışması ile veri toplama, veri giriş ve kontrolünün yapılması, hata ayıklama, istenilen ve gereken istatistiki analizlerin yapılması, tablolanması, yorumlanması, raporlarının istenilen formata göre hazırlanması ve konu ile ilgili sunumun hazırlanarak takdim edilmesi ve bu hususlarla ilgili olan bütün eğitimlerin verilmesi gibi konularda, üst seviyede teknik destek ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

 

Ticari araştırmalar, piyasa ve pazar araştırmaları ile perakende pazar ölçümleri konusunda; saha çalışması ile veri toplama ve istatistiksel metodlarla analiz ve değerlendirme raporlarını hazırlayarak, bunların sunumunun yapılması konularında destek sağlıyoruz.

 

Bir paradigma ortaya koymak amacıyla: Veri Madenciliği, Yapay Zeka Ağları, Zaman Serileri ve Modelleme Çalışmaları, İş Zekası, Analitik, Veriden Öğrenen Model ve Karar Ağacı tabanlı bilimsel çalışmalarınıza yardım ve destek sağlıyoruz.

 

Kamuoyu araştırmaları, kamu kurum ve kuruluşlarının sundukları hizmetlerin değerlendirilmesine yönelik, saha çalışmaları yaparak veri topluyor ve bunları analiz ederek, kamuoyu yoklamaları şeklinde raporlaştırarak sunumunu sağlıyoruz.

 

SPSS, AMOS, Modeler, Lisrel, E-Views gibi hazır ticari paket programlarını etkin bir şekilde kullanabilen uzman bir kadroya sahibiz.

 

Tüm bu konularda ihtisas sahibi olan, özel ve yegane kurumsal bir firmayız.

 

Sizin çalışmanız başarıya ulaşıncaya kadar, bizim desteğimiz devam etmektedir.

 

1999'dan beri sektörde kazanmış olduğumuz emsalsiz bilgi ve deneyimimizi; güvenilir, hatasız, etkileyici, ekonomik ve zamanında olan teknik desteğimizi size sunuyoruz.

 

Gözde Araştırma, size; farklı, itibarlı ve temiz bilimsel çalışmalar üretmenizi sağlar.

 

 

Gözde Araştırma, T.C. kanunlarına uygun olarak faaliyet gösterir Bütün işleriniz faturalandırılarak kayıt altında alınmaktadır.

 

 
 

Gözde Araştırma Kurumsallık Doğrulama

Vergi Dairesi : Kartal             Vergi No : 618 009 7250

 
 

Vergi Kimlik Numarası Doğrulama : https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MENU_SORGULAMALAR

 
  Kurumsallığı doğrulanmış olan sahibinden.com kurumsal sayfamız için tıklayınız.  
  Google tarafından doğrulanmış, adres bilgilerimiz için tıklayınız.  
     
 

FİRMA RESİMLERİ

 

 

 
         
 

Bilimsel çalışmalar;  üst  seviyede,  Teknoloji Bilgi  ve  Deneyim  sahibi olmayı zorunlu kılar.

Gözde Araştırma olarak, size yüksek seviyede;  Teknoloji Bilgi  ve  Deneyim  sunuyoruz.

 
     

Bizi Takip Edin